Люди Харкова - неймовірні! Зробила замовлення у неділю (у компанії вихідний) та розуміла, що відправка буде не раніше понеділка, але замовлення відправили у неділю і вже в понеділок о 9й ранку забрали з нової пошти. Рекомендую продавця. По сумці також питань не має - вся, як має бути. Дякую!
Люди Харкова - неймовірні!
Зробила замовлення у неділю (у компанії вихідний) та розуміла, що відправка буде не раніше понеділка, але замовлення відправили у неділю і вже в понеділок о 9й ранку забрали з нової пошти.
Рекомендую продавця.
По сумці також питань не має - вся, як має бути.
Дякую!